Dřevěné podlahy z masivu

Dřevěné podlahy z masivu mají svůj styl, ze kterých vyzařuje teplo domova. Výhodou masivního dřeva je, že Vám umožňuje zaručit dlouhou životnost a jsou pevně fixovány. Nezapomínejte však, že jde pořád o dřevěnou podlahu a dřevo reaguje na okolní vlivy. Chcete-li dosáhnout delší životnosti, využijte k úpravě povrchů speciální čistící prostředky, vosky a laky. Co se týče výběru masivní dřevěné podlahy, lze vybírat z mnoha formátů od nejmenšího přes klasické parketové vlysy až po masivní prkna.

Dřevěné parkety jsou pro Vás skvělou volbou díky své vysoké životnosti. Parkety vydrží vysokou zátěž a jsou vhodné do všech místností domu, bytu, hal i kanceláří.

Dubové masivní podlahy se vyznačují svou výraznou kresbou různé kvality ve smyslu menších i větších nepravidelných suků mnoha podob. 

Krásná a elegantní podlaha z dubu, která zvýrazňuje krásy dřeva. Vyrobena ze 100% udržitelných zdrojů. Povrchová úprava: tvrdý voskový olej, kouřovaný netradičním způsobem.

Masivní dřevěné podlahy – průmyslová mozaika – jsou vhodné do bytových i komerčních prostor. Podlahy jsou bez povrchové úpravy, je třeba počítat s olejováním nebo lakováním.

Dřevěné podlahy z exotického dřeva jsou ošetřeny tvrzením lakem (s přiznanou spárou na stranách), Surová podlaha určená na další povrchovou úpravu (lakování nebo olejování po montáži).

Firma GTS dřevosklady spravila práci precizně, dali si záležet na detailech. Firma GTS dřevosklady nám realizovala fasádu, plot a interiérové podlahy. Plánujeme s nimi realizovat také terasu. Příjemné jednání a dohoda. Materiál od dobrých dodavatelů a kvalita je super.
recenze-fasada
Karol
Mníšek pod Brdy