Dubové masivní podlahy

Dubové masivní podlahy se vyznačují svou výraznou kresbou různé kvality ve smyslu menších i větších nepravidelných suků mnoha podob. Dubové masivní podlahy jsou velmi odolné, tvrdé, velmi příjemné při chůzi a působí hřejivě. Vybírat si můžete nejen dle kvality, ale i podle konkrétního barevného odstínu. Masivní podlaha je vhodná především pro osoby se sklony k alergiím. 

Bez povrchové úpravy

S povrchovou úpravou

Masivní podlahy Classic Greige jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic Honey jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic Natur jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic Neutral jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic Nude jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic Snow White jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku. 

Masivní podlahy Classic White jsou vyrobeny ze 100% masivu z udržitelných zdrojů. Dodáváme v provedení prken i stromečku.