WPC terasa Twinson Terrace Lískový ořech
od 1885 Kč s DPH
0/5

Terasový systém Twinson Terrace je díky palubkám z inovativního a patentovaného materiálu Twinson, kombinující dřevo a plast, ideálním řešením pro vytváření terasových a zahradních konstrukcí.

záruka 25 let
skladem 7-14 dní
28 x 140 mm

Více informací o systému Twinson Terrace

Systém Twinson Terrace Vám nabízí maximální komfort. Změňte svou terasu ve stylové prostředí, ze kterého se můžete těšit mnoho let. Terasový systém Twinson Terrace je díky palubkám z inovativního a patentovaného materiálu Twinson, kombinující dřevo a plast. Je ideálním řešením pro vytváření terasových a zahradních konstrukcí.

Terasový systém Twinson Terrace se nejčastěji používá pro stavbu menších ploch teras, a to samostatně stojících nebo těch, které jsou součástí rodinného domu, zahradních chodníčků či vnějších schodů. Uplatnění však najde i jako řešení podlahy na balkonech a lodžiích, použít ho můžete například i na ploty, atd.

Palubky z tohoto systému můžete používat oboustranně. Na jedné straně je drážkování jemnější, na druhé drsnější. Díky materiálu Twinson jsou obě strany vysoce odolné proti uklouznutínetvoří se třísky a nevznikají praskliny.

Můžete vybírat ze šesti překrásných přírodních odstínů a není potřeba žádné natírání. Barevné odstíny si udržují svůj atraktivní vzhled velmi dlouho.

Údržba systému Twinson Terrace

Díky jednoduché údržbě jde o velmi komfortní vnější systém, který vás bude těšit velmi dlouhou dobu, protože my vám na systém poskytujeme záruku až 25 let. Konečně máte k dispozici systém, se kterým si můžete splnit jakékoliv přání.

Montáž systému Twinson Terrace

Terasové konstrukce ze systému Terrace – rychlé a nekomplikované řešení. Vedle krásných barev a snadné údržby si vás systém Terrace získá především jednoduchým a praktickým způsobem montáže

Palubky se upevňují k podkladní konstrukci pomocí skrytých spon. Jednoduše našroubujete sponu, nasadíte palubovku a další sponou ji zafixujete. Na povrchu nejsou viditelné žádné šrouby ani spony. Terasa tak získává čistý a krásný povrch bez kompromisu.