TWINSON Terrace Massive Kůra

od 1997 Kč s DPH
0/5

Systém Terrace Massive nabízí maximální flexibilitu a přizpůsobivost, vhodné především pro oblé tvary a plochy u bazénů.

záruka 25 let
skladem 7-14 dní
140 mm (použitelná šířka 145 mm)

Více informací o systému Twinson Terrace

Systém Terrace Massive nabízí maximální flexibilitu a přizpůsobivost. Zároveň jsou plné palubky mimořádně robustní a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od jiných desek z materiálu Twinson nemá Terrace Massive žádné duté komory. Předností je, že plné terasové desky lze jednoduše a přesně oříznout na požadovaný rozměr stejně jako dřevo, ale navíc jsou mimořádně odolné, mají dlouhou životnost a snadno se udržují, a to díky inovativnímu kompozitnímu materiálu Twinson , ze kterého jsou vyrobeny.

Twinson v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti obou svých složek, a to dřeva a plastu. Plné terasové desky Terrace Massive jsou tedy velmi vhodné především pro oblé tvary a plochy u bazénů, na které jsou kladeny velmi vysoké nároky. Instalaci kolem bazénů je možné přesně a dokulata oříznout, takže není třeba používat žádný ukončovací profil a vzniká plynulý přechod. Palubky jsou plnobarevné – oříznutý okraj tak má stejnou barvu jako povrch.

Lemování bazénů v libovolných tvarech Pro obkládání organických tvarů byla vyvinuta speciální otočná svorka. Svorka umožňuje montáž palubek i bez pravoúhlosti vůči spodní nosné konstrukci. Nic tedy nestojí v cestě volnému způsobu pokládání v různých tvarech, jaké jsou nezbytné např. v okolí bazénů, při zahradních cestičkách nebo kolem záhonů. Palubky Terrace Massive se dají používat oboustranně – jedna strana povrchu je jemně drážkovaná a druhá má hladkou strukturu.