WPC terasa luna Brown
od 1476 Kč s DPH
0/5

Kompozitní terasové desky iDECK – LUNA vytvářejí nové příležitosti v konstrukci krásné terasy, která se velmi snadno udržuje.

životnost 20-25 let
skladem 3-5 dní
25 x 150 mm

Více informací o LUNA

Kompozitní terasové desky iDECK – LUNA vytvářejí nové příležitosti v konstrukci krásné terasy, která se velmi snadno udržuje. Desky se vyrábějí z bambusových vláken. Kompozitní desky IDECK® nabízejí nové možnosti stavění krásných teras, které nevyžadují komplikovanou péči. Kompozitní deska IDECK je výrobek který vznikl smícháním bambusových vláken a recyklované umělé hmoty a jiných přísad, kombinující jejich nejlepší vlastnosti. Tento produkt je těžký, odolný vůči povětrnostním podmínkám, odolný vůči hnilobě, praskání a deformacím.

Tak jako každý materiál používaný venku, i na kompozitní desky působí povětrnostní podmínky, ale ne tak silně jako na dřevěné desky. Povrch kompozitní desky nevyžaduje natírání olejem nebo jiným nátěrem, ale měli byste pamatovat na zametání desek, aby spoje a drážky nebyly zašpiněné.

Neviditelné uchycení díky klipových systému umožňuje snadnou montáž. Všechny terasové profily jsou oboustranně použitelné.

Záruka: 10-letá omezená záruka.

Použití: Kompozitní terasová prkna IDECK jsou vhodné pouze pro exteriérové ​​použití. Místy se mohou vyskytovat minimální změny barvy na povrchu desky.