Terasa iDeck GAMA Grey
od 1589 Kč s DPH
0/5

Kompozitní profily ideck composite GAMA jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které obsahují, kromě základních přísad, moučku z výběrového dřeva a umělé pryskyřice z PVC.

životnost 20-25 let
skladem 3-5 dní
25 x 140 mm

Detailní popis produktu

  • minimální údržba
  • 10-letá omezená záruka
  • skrytý klipový systém
  • dostupný profil (25×140 mm)

Více informací o GAMA

Kompozitní profily ideck composite GAMA jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které obsahují, kromě základních přísad, moučku z výběrového dřeva a umělé pryskyřice z PVC. Tento výrobek je určen výhradně pro realizaci teras.

Terasy, schodiště a chodníky vyrobené z kompozitních profilů GAMA jsou nainstalovány na podkladní konstrukci, kterou je možné připravit předem, v souladu s běžnými konstrukčními postupy a platnými předpisy. Často je třeba připravit návrh podkladní konstrukce na zajištění maximální bezpečnosti uživatelů v budoucnosti.

Terasové desky GAMA nevyžadují žádnou údržbu, impregnaci nebo ošetření barvou. Jsou odolné vůči voděnerozkládají se a nevzdúvajú se. Kromě toho jsou odolné vůči vlivům počasí, nízkým teplotám a škůdcům (termiti).

Čištění kompozitních desek je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné speciální čistící prostředky. Naprosto postačující jsou běžné čisticí prostředky určené pro domácnost. Nejlepší čistící účinek dosáhnete vysokotlakým čističem (max. 100 barů), přičemž tryskou pohybujte ve směru drážek terasových prken. Nepoužívejte kartáčovací a brusné zařízení ani rozpouštědla. Mastné a olejové skvrny odstraňte co nejdříve. Nedovolte, aby zaschly. K čištění použijte běžné čisticí prostředky.