Dřevníky

Na našem e-shopu nabízíme také výběr masivních dřevěných přístřešků (dřevníky) vysoké jakosti pro skladování Vašeho palivového dřeva. Dřevník rádi uvítáte jako vhodné příslušenství k uskladnění palivového dřeva jak do krbu či kamen, tak k uskladnění na paletách

od 1640 Kč s DPH / ks

Dřevník Kostku vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Vzhledový interiérový doplněk z masivního dřeva. 

od 7330 Kč s DPH / ks

Dřevník A-čko vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Jednoduchá montáž z masivní konstrukce.

od 8990 Kč s DPH / ks

Dřevník Modular M vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Zabezpečena cirkulace vzduchu.

od 12525 Kč s DPH / ks

Dřevník Modular L Tower vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Jednoduchá montáž z masivní konstrukce.

od 13330 Kč s DPH / ks

Dřevník Modular L vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Vyrobeno ze smrkového dřeva. Rozměr: 70 x 70 x 70 cm

od 17920 Kč s DPH / ks

Dřevník Modern vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Masivní dřevěný přístřešek vysoké jakosti pro Vaše palivové dřevo.

od 18900 Kč s DPH / ks

Dřevník Modular XL vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Dřevník ze smrkového dřeva, bez impregnace.

od 13330 Kč s DPH / ks

Dřevník Stark vyrábíme jen na zakázku. Délka výrobního cyklu je do 4 týdnů. Dřevník je ideální pro snadné uskladnění palivového dřeva, dřevo nepodléhá plísním.