Dřevěné podlahy Nature Floor

Dřevěné podlahy Nature Floor se vyznačují svoji krásou a elegantním charakterem, který zdůrazňuje krásu dřeva a nabízí příjemný pocit domova. Dřevěná podlaha je holandské výroby a  vyrobena ze 100% udržitelných zdrojů. Standardní povrchová úprava je tradiční kouřování v kombinaci s tvrdými voskovými oleji.

Dřevěné podlahy Cappuchino White dostupné ve vícevrstvém provedení, kvalitou Ru BC. Dodáváme v rozměrech 15 x 185 mm po délku 3 m. 

Dřevěné podlahy Two Smoked White dostupné ve vícevrstvém provedení, kvalitou Ru mix. Dodáváme v rozměrech od šířky 14 mm po délku 3 m. 

Dřevéné podlahy Smoked White jsou dostupné ve vícevrstvém provedení, kvalitou Ru mix. Dodáváme různé šířky i délky podlahy. 

Dřevěné podlahy Natural dostupné ve vícevrstvém provedení, tak i v masivu, kvalitou Ru mix. Dodáváme v rozměrech od šířky 14,5 mm po délku 3 m. 

Dřevěné podlahy Two Smoke Natural dostupné ve vícevrstvém provedení, tak i v masivu, kvalitou Ru mix. Dodáváme v rozměrech od šířky 14,5 mm po délku 3 m. 

Dřevěné podlahy Smoked Natural dostupné v provedení vícevrstvé i masivní podlahy, kvalitou Ru mix. Dodáváme v rozměrech 18 x 160 mm po délku 3 m. 

Dřevěné podlahy Whitened Grey dostupné ve vícevrstvém provedení, kvalitou Ru mix. Dodáváme v rozměrech šířky 15 x 245 mm po délku 3 m.