dřevěná podlaha Avance Floors Paphos

Avance Floors PAPHOS

0/5

Dřevěná podlaha Avance Floors PAPHOS  v rozměrech 15 a 20 mm tloušťky, šířky od 145 do 245 mm. Můžete vybírat mezi 4 povrchovými úpravami.

Detailní popis produktu

Dřevěná podlaha Avance Floors se vyznačuje svojí jednoduchostí a elegancí. Avance Floors je moderní a svěží řada vícevrstvých a masivních podlah v 13ti povrchových úpravách vyrobená v Holandsku podle nejvyšších standardů. Avance Floors je prémiová značka střední třídy, velice zajímavá pro developery a architekty, kteří pracují na větších komerčních i soukromých projektech, kde je v úvahu brána i cena. Na požádání je řada dostupná i v několika exotických dřevinách.

Historicky tu byla jen jedna možnost: podlaha skládající se z poctivých dubových fošen. Z tohoto historické aspektu se dnes puristům při pohledu na poctivou dubovou podlahu rozklepou kolena. Tohle všechno má co dělat s pocitem autenticity, kterým je prodchnut pořádný kus řeziva. V nabídce mme i masivní podlahu Avance Floors, kdy se každá podlahová deska sestává z jednoho kusu poctivého dubového dřeva o šířce zhruba 20 mm. Nicméně byste měli mít na paměti, že podlahová krytina z masivního dřeva není slučitelná s podlahovým topením.

4 kroky k výběru:

 1. Rozměr: šířka prken
  • Ačkoli aranžmá “rovných” prken je zdaleka nejpopulárnější možností, existuje velké množství jeho variant. Avance Floors nabízí široký výběr prken v rovném formátu: od velmi úzkých (14 cm) po extra široká (38 cm!) a dlouhá prkna. Standardní šířka je 18 cm, ale prkna o šířce 24 cm jsou čím dál populárnější. Délka podlahových prken AvanceFloors se může pohybovat od 1,5 do 3 m. Je vaše preferovaná šířka prken 38 cm? Pak můžeme dokonce nabídnout prkna o délce 3 až 5 m.
 2. Kvalita
  • Podlahy z tvrdého dřeva Avance Floors se liší v jakosti od velmi prostých, neotesaných, až po velmi hladké. Nejoblíbenější volbou je náš Rustikální Mix.
  • Preferovali byste spíše uniformní, či dokonalý vzhled? Ptejte se na Rustic A
  • nebo přímo na nejvyšší jakost Premier
 3. Povrchová úprava dřeva
  •  U Avance Floors pečlivě brousíme každé podlahové prkno a dáváme mu požadovanou barvu a odstín. To dává dřevu jeho přírodní, hřejivý ráz. Vaše podlaha odráží váš osobní styl, ať už je moderní, klasická, či rustikální. Krom našich „standardních podlah” totiž nabízíme doplňkové možnosti konečné úpravy, které mohou být kombinovány s barvou dle vašeho výběru.
   • Staře vypadající dřevěná podlaha
   • Kartáčované dřevo
   • Jemně žíhaná (Katrovaná)
   • Mikrofáze
 4. Vzory
  • Stromečkový / Maďarský vzor