Dřevěná fasáda thermo borovice

Thermo Borovice

OD 846 KČ S DPH / m2
0/5

Dřevěná fasáda Thermo Borovice je jednou z nejoblíbenějších jehličnatých dřevin, jak pro cenovou dostupnost a kvalitu, tak i pro svůj charakteristický vzhled s výraznou kresbou.

Detailní popis produktu

Borovice je jednou z nejoblíbenějších jehličnatých dřevin, jak pro cenovou dostupnost a kvalitu, tak i pro svůj charakteristický vzhled s výraznou kresbou. Díky tepelné úpravě navíc borovice získává tmavohnědou barvu i výborné vlastnosti.

Vlastnosti Thermo borovice

Tepelné zpracování spočívá ve vložení dřeva do pece, v níž je pomalu zvyšována teplota na 195-212 °C. Během tohoto procesu získává borovice vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a rozměrovou stálost, díky čemuž je pro fasádní obklady výbornou volbou. Mezi jednotlivými lamelami se objevují barevné rozdíly, které působí přirozeným vzhledem a dodávají fasádám na originalitě.

Jak o Thermo borovici pečovat

Pokud si přejete zachovat původní barvu fasády, doporučujeme povrchovou úpravu fasádových obkladů z Thermo borovice provádět pomocí transparentního či barevného oleje OSMOS péčí však začněte až po 3 měsících od pokládky, kdy dojde k vyplavení látek obsažených v dřevu.