Dřevěné podlahy Woodline

Dřevěné podlahy Woodline můžou vznést harmonii do Vašeho domova. Dopřejte si pocit jedinečnosti dřevěnou podlahou s přirozeným vzhledem robustních klasických desek dřevných podlah! Způsob montáže dřevěné podlahy Woodline : Lepením nebo bez lepení – „plovoucí“ podlaha

Dub Watzmannu je nejtmavším odstínem kolekce a vynikne ve větších prostorách domu nebo v otevřených prostorách bytu.

Kus po kuse ručně opracované a autentický vzhled dodávají motýlí spoje. Jedinečná povrchová úprava se strukturálním vzorem.

Ručně opracované desky se vzhledem připomínajícím robustní klasické dubové podlahy. Netradiční odstín a speciální úprava.

Podlaha Dub Grampains je pískovaná, matná a vytvoří jedinečnou atmosféru vašeho domova. Fascinující rozmanitost dubových podlah​.

Vzhledem připomínajícím klasické dubové podlahy. Dub Karakoram je nezaměnitelný díky kresbě s tmavými skvrnami a výrazným dřevěným povrchem.

Kvalitní dřevěnou podlahu dotváří pěkná barva a decapovaný povrch dubu Rocky Mountains. Vzhledem připomínajícím klasické dubové podlahy.

Kus po kuse ručně opracované a typické jsou pro ně motýlí spoje. Luxusní vzhled a eleganci extrémně matných parket doporučujeme dotvořit posezením ve vínově barvě.

Krásu parket zvýrazňuje pěkná struktura dřeva, která jí dodává delší životnost. Autentický vzhled jim dodávají motýlí spoje.

Matný povrch se světlým odstínem a vintage nádechem přinese pohodovou atmosféru do vašeho domova. Vzhledem připomínajícím robustní dubové podlahy.