Dřevěné podlahy Woodline

Dřevěné podlahy Woodline můžou vznést harmonii do Vašeho domova. Dopřejte si pocit jedinečnosti dřevěnou podlahou s přirozeným vzhledem robustních klasických desek dřevných podlah! Způsob montáže dřevěné podlahy Woodline : Lepením nebo bez lepení – „plovoucí“ podlaha

od 1791 Kč s DPH / m22342 Kč

Dub Watzmannu je nejtmavším odstínem kolekce a vynikne ve větších prostorách domu nebo v otevřených prostorách bytu.

od 2027 Kč s DPH / m22527 Kč

Kus po kuse ručně opracované a autentický vzhled dodávají motýlí spoje. Jedinečná povrchová úprava se strukturálním vzorem.

od 2166 Kč s DPH / m2

Ručně opracované desky se vzhledem připomínajícím robustní klasické dubové podlahy. Netradiční odstín a speciální úprava.

od 2196 Kč s DPH / m2

Podlaha Dub Grampains je pískovaná, matná a vytvoří jedinečnou atmosféru vašeho domova. Fascinující rozmanitost dubových podlah​.

od 2355 Kč s DPH / m2

Vzhledem připomínajícím klasické dubové podlahy. Dub Karakoram je nezaměnitelný díky kresbě s tmavými skvrnami a výrazným dřevěným povrchem.

od 2481 Kč s DPH / m2

Kvalitní dřevěnou podlahu dotváří pěkná barva a decapovaný povrch dubu Rocky Mountains. Vzhledem připomínajícím klasické dubové podlahy.

od 2552 Kč s DPH / m2

Kus po kuse ručně opracované a typické jsou pro ně motýlí spoje. Luxusní vzhled a eleganci extrémně matných parket doporučujeme dotvořit posezením ve vínově barvě.

od 2662 Kč s DPH / m2

Krásu parket zvýrazňuje pěkná struktura dřeva, která jí dodává delší životnost. Autentický vzhled jim dodávají motýlí spoje.

od 2678 Kč s DPH / m2

Matný povrch se světlým odstínem a vintage nádechem přinese pohodovou atmosféru do vašeho domova. Vzhledem připomínajícím robustní dubové podlahy.